Kainos ir sąlygos

MINIMALUS NUOMOS LAIKOTARPIS

Minimalus nuomos laikotarpis yra 1 para (24 val.). Jei vėluojama automobilį grąžinti daugiau nei 1 val. – apmokestinama papildoma para.

KAINA

Vienos paros automobilio nuomos kaina nuo 15 eur be PVM.
Automobilių nuomos kainos, nuomojant automobilį kelionėms tik Lietuvos teritorijoje. Kelionėms už Lietuvos ribų nuomos kaina gali didėti. Į nurodytas nuomos kainas kelionėms Lietuvos teritorijoje yra įskaičiuota: 300km/para, civilinis draudimas, pagalba kelyje.

ATSISKAITYMAS

Nuomos mokestis sumokamas nuomos laikotarpio pradžioje, pasiimant automobilį grynais pinigais ir banko pavedimu.
Užstato suma (nuo 250 EUR iki 450 EUR) yra lygi Nuomininko atsakomybei autoavarijos, vagystės ar trečiųjų asmenų veikos atvejais.

VAIRUOJANTIS ASMUO

Nuomojamą automobilį gali vairuoti ne jaunesnis nei 18 metų asmuo, turintis galiojantį, tarptautinius reikalavimus atitinkantį vairuotojo pažymėjimą ir ne mažiau kaip 1 metų vairavimo patirtį. Už papildomą mokestį automobilį galime išnuomoti su mūsų įmonės vairuotoju.

DOKUMENTAI

Nuomojant automobilį, klientas pateikia šiuos savo galiojančius dokumentus: pasą, tapatybės kortelę ir vairuotojo pažymėjimą, kurių kopijos pridedamos prie nuomos sutarties originalo.

AUTOMOBILIO PRISTATYMAS / GRĄŽINIMAS

Paimant ar pristatant automobilį iš / į mūsų biuro Vilniuje paėmimo / pristatymo mokesčių nėra.
Už papildomą mokestį galime pristatyti ir paimti automobilius bet kuriame mieste Lietuvoje ir Baltijos šalyse bet kuriuo paros metu.

AUTOMOBILIO GRĄŽINIMAS ANKSČIAU LAIKO

Grąžinus automobilį anksčiau sutartyje numatyto laiko, sumokėtas nuomos mokestis nėra grąžinamas.

DEGALAI

Automobiliai išnuomojami ir grąžinami su pilnu kuro baku.

FORCE MAJEURE

Iškilus nenumatytoms aplinkybėms (rezervuotam automobiliui pakliuvus į autoįvykį, ar sugedus), UAB “Serkerus” pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją, prieš tai įspėjus klientą elektroniniu paštu arba telefonu.